
3 622 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ара полотносы Барс 73381, ф216 х 32 мм, 24 тісті және сақинасы 32/30 мм жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды жылдам аралауға арналған. Тістердің АТВ типі және оңтайлы сәйкестендірілген тіс бұрышы бойлық және көлденең кесулерді жасауға мүмкіндік береді. Қалақ 32 мм қондырылған кескіш аралармен және дөңгелек аралармен бірге қолданылады. Жинаққа диаметрі 30 мм болатын адаптер сақинасы кіреді, бұл жабдықты пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск қарқынды пайдалану үшін жарамды және кәсіби салада қолданылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 216 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.595 кг |
| Штрих-код | 4044996080963 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Тістердің саны | 24 |