
4 326 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Барс 73377 аралау дискі, ф200 х 32 мм, 60 тістері және 32/30 мм сақинасы бар жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды дәл және таза аралауға арналған. АТВ типті ұсақ тістер және оңтайлы таңдалған тіс бұрышы сапалы көлденең қиманы жасауға мүмкіндік береді. Қалақ 32 мм қондырылған кескіш аралармен және дөңгелек аралармен бірге қолданылады. Жинаққа диаметрі 30 мм болатын адаптер сақинасы кіреді, бұл жабдықты пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск қарқынды пайдалану үшін жарамды және кәсіби салада қолданылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.486 кг |
| Штрих-код | 4044996080949 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Қаптамадағы ені | 205 мм |
| Тістердің саны | 60 |