
8 437 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жалпы аралау дискісі 73323, ф200 х 32 мм, 36 тісті және 32/30 мм адаптер сақинасы жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды кесуге арналған. Бұл қондыру диаметрі 32 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV материалдарды бойлық және көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 200 мм |
| ішкі диаметрі | 32 мм |
| Тістердің саны | 36 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.552 кг |
| Штрих-код | 4044996033389 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ені | 205 мм |