
6 353 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жалпы аралау дискісі 73322, ф200 х 32 мм, 24 тісті және 32/30 мм адаптер сақинасы жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды кесуге арналған. Бұл қондыру диаметрі 32 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV материалдарды бойлық және көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.54 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Тістердің саны | 24 |
| Қону | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 205 мм |
| Штрих-код | 4044996033372 |