
3 651 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Барс 73370 аралау дискі, ф190 х 30 мм, 24 тістері бар дөңгелек және кескіш аралар үшін жабдық ретінде пайдаланылады. ATV тісінің әмбебап түріне байланысты ол жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераны, MDF және ДСП-ны бойлық және көлденең бағытта жылдам аралауға мүмкіндік береді. Диск қатты қолдануға төтеп бере алады және үлкен көлемдегі жұмыстарға ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 190 мм |
| Қону | 30 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.413 кг |
| Штрих-код | 4044996080888 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ені | 195 мм |
| Тістердің саны | 24 |