
3 413 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Барс 73359 аралау дискі, ф160 х 20 мм, 48 тістері және 20/16 мм сақинасы бар жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды дәл және таза аралауға арналған. АТВ типті ұсақ тістер және оңтайлы таңдалған тіс бұрышы сапалы көлденең қиманы жасауға мүмкіндік береді. Қалақ 20 мм қондырылған кескіш аралармен және дөңгелек аралармен бірге қолданылады. Жинаққа диаметрі 16 мм болатын адаптер сақинасы кіреді, бұл жабдықты пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск қарқынды пайдалану үшін жарамды және кәсіби салада қолданылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 160 мм |
| Қону | 20 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.258 кг |
| Штрих-код | 4044996080857 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Қаптамадағы ені | 165 мм |
| Тістердің саны | 48 |