
2 685 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ара полотносы Барс 73357, ф160 х 20 мм, 24 тісті және 20/16 мм сақиналы жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды жылдам аралауға арналған. Тістердің АТВ типі және оңтайлы сәйкестендірілген тіс бұрышы бойлық және көлденең кесулерді жасауға мүмкіндік береді. Қалақ 20 мм қондырылған кескіш аралармен және дөңгелек аралармен бірге қолданылады. Жинаққа диаметрі 16 мм болатын адаптер сақинасы кіреді, бұл жабдықты пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск қарқынды пайдалану үшін жарамды және кәсіби салада қолданылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 160 мм |
| Қону | 20 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.395 кг |
| Штрих-код | 4044996080840 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 195 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Қаптамадағы ені | 165 мм |
| Тістердің саны | 24 |