
42 126 ₸
Жалпы 73346 аралау дискісі, ф305 х 30 мм, 96 тістері бар, жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераны кесуге арналған. Бұл диаметрі 30 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV негізінен материалдарды көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 305 мм |
| ішкі диаметрі | 30 мм |
| Тістердің саны | 96 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 306 мм |
| Қону | 30 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 1.46 кг |
| Штрих-код | 4044996033501 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 335 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ені | 310 мм |