
17 553 ₸
Жалпы аралау дискісі 73342, ф300 х 32 мм, 48 тісті және 32/30 мм адаптер сақинасы жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды кесуге арналған. Бұл диаметрі 32 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV негізінен материалдарды көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 300 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Штрих-код | 4044996033488 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 337 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Қаптамадағы ені | 310 мм |