
13 642 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жалпы аралау дискісі 73333, ф230 х 32 мм, 48 тісті және 32/30 мм адаптер сақинасы жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды кесуге арналған. Бұл диаметрі 32 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV негізінен материалдарды көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 230 мм |
| ішкі диаметрі | 32 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қону | 32 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.744 кг |
| Штрих-код | 4044996033440 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Қаптамадағы ені | 235 мм |