
12 616 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross 73320 аралау дискі, ф190 х 30 мм, 48 тістері бар, жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды кесуге арналған. Бұл диаметрі 30 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV негізінен материалдарды көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| қызметі | Ара |
| сыртқы диаметрі | 190 мм |
| ішкі диаметрі | 30 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 190 мм |
| Қону | 30 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.472 кг |
| Штрих-код | 4044996033365 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ені | 195 мм |