
9 907 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross 73318 аралау дискі, ф190 х 30 мм, 24 тістері бар, жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды кесуге арналған. Бұл диаметрі 30 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV материалдарды бойлық және көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.448 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 6 мм |
| Диаметрі | 190 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Тістердің саны | 24 |
| Қону | 30 мм |
| Қаптамадағы ені | 195 мм |
| Штрих-код | 4044996033341 |