
6 786 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жалпы аралау дискісі 73311, ф165 х 20 мм, 24 тісті және 20/16 мм адаптер сақинасы жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераны кесуге арналған. Бұл диаметрі 20 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV материалдарды бойлық және көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 165 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 195 мм |
| Тістердің саны | 24 |
| Қону | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 175 мм |
| Штрих-код | 4044996033303 |