
27 379 ₸
Diamond Disc Matrix PRO "Темірбетон" 731093, ф300 х 25,4 мм, кәсіби тігістермен, қолмен бензин кескіштермен және әртүрлі материалдарды құрғақ және дымқыл кесуге арналған арнайы станоктармен бірге қолданылады. Ауыр және арматураланған бетонда, таста, төсеніштерде, құм-әктас кірпіштерде, абразивті құмтастарда және басқа да қатты материалдарда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Диск жоғары өнімділікпен сипатталады және қарқынды қолдануға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| қызметі | Әмбебап |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, жаңа бетон, ауыр бетон, темірбетон, кірпіш, құм-әктас кірпіш, тротуар плиталары, абразивті құмтас |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | бензорездер, жік кескіштер |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 305 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996164083 |