
27 796 ₸
Сибртех "Бетон" алмаз дискі 731053, ф400 х 25,4 мм, құрғақ/дымқыл кесінді, қолмен бензинмен жұмыс істейтін кескіштер мен тігістерді кесуге арналған шығын құралы болып табылады. Бетон, кірпіш, тас, тротуар плиталары және басқа да қатты материалдар бойынша жұмыстарды орындау кезінде қолданылады. Диск құрылыс алаңында немесе жол жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Жоғары жұмыс ресурсының арқасында ол қарқынды қолдануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 405 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, тротуар плиталары |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | бензорездер, жік кескіштер |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 405 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996164045 |