
27 758 ₸
Алмаз дискі Сибртех "Асфальт" 731023, ф400 х 25,4 мм, асфальтты, жаңа бетонды, асфальтбетонды, тасты, кірпішті, абразивті материалдарды құрғақ және дымқыл кесу үшін қолданылады. Ол 25,4 мм отыратын орыны бар қол бензинмен жұмыс істейтін кескіштерге немесе жік кескіштерге арналған жабдық ретінде қолданылады. Диск деформацияларға төзімді және айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады, сондықтан оның жұмыс істеу мерзімі жоғары. Дискінің қызмет ету мерзімін ұзарту үшін дымқыл кесу ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 405 мм |
| Өңдеу материалы | жаңа бетон, асфальтбетон, асфальт |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | бензорездер, жік кескіштер |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 405 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996164014 |