
12 624 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Алмаз дискі Сибртех "Асфальт" 731003, ф300 х 25,4 мм, асфальтты, жаңа бетонды, асфальтбетонды, тасты, кірпішті, абразивті материалдарды құрғақ және дымқыл кесу үшін қолданылады. Ол 25,4 мм отыратын орыны бар қол бензинмен жұмыс істейтін кескіштерге немесе жік кескіштерге арналған жабдық ретінде қолданылады. Диск деформацияларға төзімді және айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады, сондықтан оның жұмыс істеу мерзімі жоғары. Дискінің қызмет ету мерзімін ұзарту үшін дымқыл кесу ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 мм |
| Өңдеу материалы | жаңа бетон, асфальтбетон, асфальт |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | бензорездер, жік кескіштер |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 305 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996163994 |