
7 626 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix PRO Мультирез 73199, 125 х 22,2 мм алмазды кескіш дискі кез келген қаттылықтағы бетонды, темірбетонды, гранитті, кірпішті, металды, ағашты, пластикті және басқа материалдарды құрғақ және дымқыл кесу үшін қолданылады. Кәсіби салада әмбебап кескіш құрал ретінде пайдаланылады, мысалы, құрылыс, арнайы қызметтер, ТЖМ қызметкерлері. Дискімен жұмысты пайдаланушы нұсқаулығымен танысқаннан кейін бастау керек.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, тас, арматураланған бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 1.5 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 2.2 мм |
| Штрих-код | 4044996162881 |