
4 484 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 200 x 25,4 мм 730857 жұқа тұтас алмас жүзі, жұқа, тығыз материалдардың: фарфор плиткаларының, керамикалық және плиткалардың, мәрмәрдің, табиғи және жасанды тастардың ылғалды кесілуін қамтамасыз етеді. Ол UHM немесе плитка кескіштерге орнатылады және суды салқындату арқылы қолданылады. Диск шағын қалыңдығы 2,1 мм және құралдың жүктемесін азайту арқылы өнімділікті 20%-ға арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| қызметі | Әмбебап |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.49 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 12 мм |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | электрплиткалық кескіштер, ММ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.1 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 320 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996158471 |