
4 095 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 230 x 25,4 мм 730847 жұқа тұтас алмазды жүзі тығыз материалдардың: керамограниттің, керамикалық және кафель плиткаларының, мәрмәрдің, табиғи және жасанды тастың ылғалды кесілуін қамтамасыз етеді. Ол UHM немесе плитка кескіштерге орнатылады және суды салқындату арқылы қолданылады. Диск шағын қалыңдығы 2,1 мм және құралдың жүктемесін азайту арқылы өнімділікті 20%-ға арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| қызметі | Әмбебап |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.68 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 12 мм |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | электрплиткалық кескіштер, ММ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.1 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 320 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996158488 |