
2 512 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix ф180х25,4 мм 730827 жұқа алмазды қатты дискі, жұқа, тығыз материалдардың: фарфор плиткаларының, керамикалық және плиткалардың, мәрмәрдің, табиғи және жасанды тастардың ылғалды кесілуін қамтамасыз етеді. Ол UHM немесе плитка кескіштерге орнатылады және суды салқындату арқылы қолданылады. Диск шағын қалыңдығы 2 мм және құралға түсетін жүктемені азайтудың арқасында өнімділікті 20%-ға арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| қызметі | Әмбебап |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.37 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 12 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | электрплиткалық кескіштер, ММ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996158464 |