
2 303 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel тұтас алмазды кескіш жүзі 73130, ф180 х 22,2 мм, бұрыштық тегістеуіштермен немесе қондыру диаметрі 22,2 мм плитка кескіштермен бірге ылғалды кесу үшін қолданылады. Оның көмегімен тас, мәрмәр, фарфор және керамикалық плиткалар кесіледі. Диск жоғары кесу жылдамдығына байланысты жақсы өнімділікке ие, сондықтан ол кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.397 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 290 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 215 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996134819 |