
2 960 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel тұтас алмазды кескіш жүзі 73120, ф125 х 22,2 мм, бұрыштық тегістеуіштермен немесе қондыру диаметрі 22,2 мм плитка кескіштермен бірге ылғалды кесу үшін қолданылады. Оның көмегімен тас, мәрмәр, фарфор және керамикалық плиткалар кесіледі. Диск жоғары кесу жылдамдығына байланысты жақсы өнімділікке ие, сондықтан ол кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.178 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996134796 |