
1 283 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel Turbo f115 x 22,2 мм 73106 алмазды кесу дискісі тасты, кірпішті, жаңа және қатайтылған бетонды, темірбетонды құрғақ кесуге арналған. Ол тұрмыстық және кәсіби кесу жұмыстарын жүргізу кезінде 22,2 мм қону тесігі бар UHM-де жабдық ретінде пайдаланылады. Турбо дискіні кесу материалдарды кесу кезінде соққы жүктемесін азайтады және суды салқындатуды қажет етпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.136 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996134734 |