
11 280 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ф230 х 22,2 мм 73104 сегментті Дензель алмазды кескіш жүзі жаңа және ескі бетонды, тасты, кірпішті, шлак блокты, мәрмәрді, тротуар плиталарын құрғақ кесу үшін қолданылады. Ол кәсіби және тұрмыстық ҚБҚ бар ауыстырмалы құрал ретінде қолданылады. Сегменттік типті диск қарқынды жүктемелер кезінде де жоғары өнімділікпен сипатталады, суды салқындатуды қажет етпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.6 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 265 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996134727 |