
2 704 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel сегменттік алмазды кескіш жүзі ф180 х 22,2 мм 73103 жаңа және ескі бетонды, тасты, кірпішті, шлакоблокты, мәрмәрді, тротуар плиталарын құрғақ кесу үшін қолданылады. Ол кәсіби және тұрмыстық ҚБҚ бар ауыстырмалы құрал ретінде қолданылады. Сегменттік типті диск қарқынды жүктемелер кезінде де жоғары өнімділікпен сипатталады, суды салқындатуды қажет етпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.389 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 290 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996134710 |