
1 176 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Denzel сегменттік ф115 х 22,2 мм 73100 алмазды кескіш жүзі жаңа және ескі бетонды, тасты, кірпішті, шлакоблокты, мәрмәрді, тротуар плиталарын құрғақ кесу үшін қолданылады. Ол кәсіби және тұрмыстық ҚБҚ бар ауыстырмалы құрал ретінде қолданылады. Сегменттік типті диск қарқынды жүктемелер кезінде де жоғары өнімділікпен сипатталады, суды салқындатуды қажет етпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.132 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996134680 |