
6 432 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix ф230х22,2 мм 730837 жұқа алмазды қатты дискі, жұқа, тығыз материалдардың: фарфор плиткаларының, керамикалық және плиткалардың, мәрмәрдің, табиғи және жасанды тастардың ылғалды кесілуін қамтамасыз етеді. Ол UHM немесе плитка кескіштерге орнатылады және суды салқындату арқылы қолданылады. Диск шағын қалыңдығы 2,1 мм және құралдың жүктемесін азайту арқылы өнімділікті 20%-ға арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.74 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 270 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996136080 |