
2 866 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix ф150х22,2 мм 730797 жұқа алмазды қатты дискі, жұқа, тығыз материалдардың: фарфор плиткаларының, керамикалық және плиткалардың, мәрмәрдің, табиғи және жасанды тастардың ылғалды кесілуін қамтамасыз етеді. Ол UHM немесе плитка кескіштерге орнатылады және суды салқындату арқылы қолданылады. Диск шағын қалыңдығы 1,8 мм және құралға түсетін жүктемені азайту арқылы өнімділікті 20%-ға арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 150 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 185 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996136066 |