
1 386 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix ф115х22,2 мм 730777 жұқа алмазды қатты дискі, жұқа, тығыз материалдардың: фарфор плиткаларының, керамикалық және плиткалардың, мәрмәрдің, табиғи және жасанды тастардың ылғалды кесілуін қамтамасыз етеді. Ол UHM немесе плитка кескіштерге орнатылады және суды салқындату арқылы қолданылады. Диск 1,4 мм шағын қалыңдығына және құралдың жүктемесін азайтуға байланысты өнімділікті 20%-ға арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 1.8 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 145 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996136042 |