
3 775 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix ф180х22,2 мм 730647 кесінді сегментті алмас жүзі, жұқа, жаңа және ескі бетонды, тасты, гранитті, шлакоблокты, тротуар плиталарын, құмтас пен кірпішті тегістеуішпен құрғақ кесуге мүмкіндік береді. Оны жеке шеберханада да, құрылыс алаңында да кәсіби мәселелерді шешу үшін пайдалануға болады. Дискінің жұқа корпусы жұмыс процесін 20%-ға жылдамдатуға мүмкіндік бере отырып, құралдың жүктемесін азайтуға көмектеседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 215 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996135977 |