
1 278 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Үздіксіз Sibrtech 731627, 150 x 22,2 мм алмазды кескіш дискі, фарфор, керамикалық плиткаларды, сондай-ақ мәрмәр мен тасты дымқыл кесу үшін қолданылады. Ол қондыру диаметрі 22,2 мм болгарлар мен плитка кескіштерге арналған жабдық ретінде пайдаланылады. материалдарды кесу суды салқындату арқылы жүзеге асырылуы керек. Диск жақсы жұмыс ресурсына ие және ұзақ қызмет етуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.253 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 150 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.3 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 155 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996123844 |