
852 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тұтас Сибртех 731607, 115 х 22,2 мм алмазды кескіш дискі, фарфор, керамикалық плиткаларды, сондай-ақ мәрмәр мен тасты ылғалды кесу үшін қолданылады. Ол қондыру диаметрі 22,2 мм болгарлар мен плитка кескіштерге арналған жабдық ретінде пайдаланылады. материалдарды кесу суды салқындату арқылы жүзеге асырылуы керек. Диск жақсы жұмыс ресурсына ие және ұзақ қызмет етуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.131 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.3 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996123820 |