
3 210 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех Turbo 731337 құрғақ кесуге арналған алмазды кескіш дискі, 180 х 22,2 мм, бұрыштық тегістеуіштерге орнатылады және күнделікті өмірде пайдалануға арналған. Ол қатты материалдарды — бетонды, темірбетонды, тасты, құмтасты кесуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.374 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 185 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996123806 |