
8 529 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross ф230х22,2 мм 730497 тұтас алмазды жүзі гранит пен керамогранитті, плиткаларды, мәрмәр мен тасты ылғалды кесуге арналған. Ол үлкен көлемдегі жұмыстарға арналған, қону диаметрі 22,2 мм болатын кәсіби UHM немесе плитка кескіштермен жұмыс істеуге жарамды. Тұтас конструкция материалдарда жарықтар қалдырмайды, сондықтан кесінді ұқыпты және тегіс болады. Алмазды кесуді қызып кетуден және жоғары сапалы шаңды кетіруден қорғау үшін дискіні сумен салқындату арқылы жүргізу ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.8 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 245 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996119601 |