
3 812 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross ф115х22,2 мм 730367 тұтас алмазды жүзі гранит пен керамогранитті, плиткаларды, мәрмәр мен тасты ылғалды кесуге арналған. Ол үлкен көлемдегі жұмыстарға арналған, қону диаметрі 22,2 мм болатын кәсіби UHM немесе плитка кескіштермен жұмыс істеуге жарамды. Тұтас конструкция материалдарда жарықтар қалдырмайды, сондықтан кесінді ұқыпты және тегіс болады. Алмазды кесуді қызып кетуден және жоғары сапалы шаңды кетіруден қорғау үшін дискіні сумен салқындату арқылы жүргізу ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.145 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 145 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996119571 |