
6 329 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Алмаз жүзі Gross ф180х22,2мм 730327, турбо, бетонды, соның ішінде жаңадан төселген, орташа арматураланған темірбетонды, кірпішті, гранитті, тасты, құмтастарды UHM көмегімен құрғақ кесуге мүмкіндік береді. Құрал турбокомпрессорлы жұмыс бөлігінің және металл байланыстырғыштағы компоненттердің оңтайлы қатынасының арқасында материалдардың бірнеше түрін алмаспен кесуге жарамды. Дискінің жоғары сапасы оны кәсіби қолдануға жарамды етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 6 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 185 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996119557 |