
8 093 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Алмаз жүзі Gross ф125х22,2мм 730297, турбо, бетонды, соның ішінде жаңадан төселген, орташа арматураланған темірбетонды, кірпішті, гранитті, тасты, құмтасты UHM көмегімен құрғақ кесуге мүмкіндік береді. Құрал турбокомпрессорлы жұмыс бөлігінің және металл байланыстырғыштағы компоненттердің оңтайлы қатынасының арқасында материалдардың бірнеше түрін алмаспен кесуге жарамды. Дискінің жоғары сапасы оны кәсіби қолдануға жарамды етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.175 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996119540 |