
1 397 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 73140, 115 x 22,2 мм турбо-сегментті алмазды дискі, әртүрлі беріктіктегі бетонды, тасты, кірпішті, тротуар плиталарын, шлак блоктарын құрғақ кесуге арналған. Ол 22,2 мм отырғызу тесігі бар бұрыштық тегістеуіштерге орнатылады. Арнайы таңдалған металл байланысының арқасында диск әлсіз арматураланған темірбетонды кесу кезінде де жоғары өнімділік көрсетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.134 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 140 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996117379 |