
10 344 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 73136 алмазды кесу дискісі, тұтас, 230 мм — болгарлар мен білік диаметрі 22,2 мм плитка кескіштерге арналған жабдық. Ол мәрмәр, жасанды және табиғи тастарды, фарфор және керамикалық плиткаларды кесу үшін қолданылады. Сумен жабдықтаусыз пайдалану құралдың мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Дискінің ресурсын арттыру үшін сумен салқындатуды пайдалану ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.668 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 295 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.3 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 255 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996117362 |