
6 013 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 73128 алмазды кесу дискісі, тұтас, 180 мм — болгарлар мен білік диаметрі 22,2 мм плитка кескіштерге арналған жабдық. Ол мәрмәр, жасанды және табиғи тастарды, фарфор және керамикалық плиткаларды кесу үшін қолданылады. Сумен жабдықтаусыз пайдалану құралдың мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Дискінің ресурсын арттыру үшін сумен салқындатуды пайдалану ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.3 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 205 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996117355 |