
7 914 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жұмыс бөлігінің ерекше пішіні бар Барс ф180х22,2 мм 73095 жұқа тұтас алмас жүзі гранит пен фарфор плиткаларын, плиткаларды, плиткаларды, мәрмәрді, жасанды және табиғи тастарды UHM немесе плитка кескіш арқылы құрғақ және дымқыл кесу үшін қолданылады. Дискінің қалыңдығының төмендеуі фарфор плиткаларын және басқа қатты материалдарды кесу кезінде жұмыс құралына жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. Диск кәсіби пайдалануға арналған. Сумен салқындатуды пайдалану дискінің қызмет ету мерзімін арттырады және чиптердің пайда болу мүмкіндігін азайтады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.389 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 1.8 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 185 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996117317 |