
21 327 ₸
Gross Jaguar ф230х22,2 мм 73059 жұқа тұтас алмазды жүзі, ылғалды кесілген, тиісті стандартты өлшемдегі СМ немесе плитка кескіштермен кәсіби пайдалануға жарамды. Ол қатты материалдарды: гранит, фарфор, плитка, мәрмәр және тасты дымқыл әдіспен кесу үшін қолданылады. Диск тұтас пішінінің арқасында жарықтар мен сынықтарсыз тегіс кесінді қалдырады. Ылғал кесу кезінде су дискіні салқындатады және жұмыс аймағындағы шаңды кетіреді, сондықтан ол үлкен көлемдегі жұмыстарды оңай жеңе алады. 1,2 мм жұқа диск кесу жылдамдығын айтарлықтай арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 6 мм |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 235 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996119489 |