
3 108 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тұтас алмазды кескіш диск Matrix 73190, 200 х 25,4 мм, мәрмәрді, керамикалық плиткаларды, керамогранитті, табиғи немесе жасанды тасты ылғалды кесуге арналған. Бұрыштық тегістеуіш машиналарға және қондыру диаметрі 25,4 мм плитка кескіштерге орнатылады. Сумен салқындатуды қолдану арқылы кесу сапасы жақсарады, сонымен қатар дискінің қызмет ету мерзімі ұзарады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.496 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | электрплиткалық кескіштер, ММ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 225 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996032238 |