
803 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 731395 алмазды кескіш жүзі, тұтас, 115 х 22,2 мм — болгарлар мен плитка кескіштерге арналған, ылғалды кесу үшін қолданылатын шығын құралы. Ол тұрмыстық жағдайларда керамиканы, керамогранитті және мәрмәрді ұқыпты кесуге мүмкіндік береді. Сумен салқындатуды пайдалана отырып қолдану ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.143 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.3 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996044521 |