
3 133 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 731155, 230 х 22,2 мм алмазды кесінді сегменттік дискі бетонды, тасты, шлакоблокты, тротуар плиталарын және кірпішті құрғақ кесу үшін қолданылады. Қондыру диаметрі 22,2 мм бұрыштық тегістеуіш машиналарға орнатылады. Тұрмыстық міндеттерді шешу үшін оңтайлы. Жұмыс ресурсы жоғары болғандықтан, диск қарқынды жұмыс істеуге жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.752 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 245 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996044507 |