
4 856 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 73176 алмазды кескіш жүзі, 200 х 22,2 мм, табиғи және жасанды тасты, кірпішті, жаңа және қатты бетонды құрғақ кесуге арналған. Ол тиісті стандартты өлшемдегі бұрыштық тегістеуіштермен қолданылады. Жоғары кесу жылдамдығының арқасында диск үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Бұл шағын құрылыс алаңдарында пайдалы және тұрмыстық мәселелерді шешуде тамаша көмекші болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.48 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 225 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996032092 |