
2 649 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 731115, 180 х 22,2 мм алмазды сегменттік кескіш дискі бетонды, тасты, шлакоблокты, тротуар плиталарын және кірпішті құрғақ кесу үшін қолданылады. Қондыру диаметрі 22,2 мм бұрыштық тегістеуіш машиналарға орнатылады. Тұрмыстық міндеттерді шешу үшін оңтайлы. Жұмыс ресурсы жоғары болғандықтан, диск қарқынды жұмыс істеуге жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.426 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996044460 |