
1 710 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Sparta EUROPA Standart 73167, 180 х 22,2 мм сегменттік алмазды кескіш дискі бетонды, оның ішінде жаңа піскен тасты, кірпішті, шлакоблокты және тротуар плиталарын құрғақ кесуге арналған. Ол қону диаметрі 22,2 мм бұрыштық тегістеуіштерге орнатылады. Диск тұрмыста пайдалану үшін өте қолайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.407 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.8 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 185 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996021546 |