
1 021 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 731055, 115 х 22,2 мм алмазды сегменттік кескіш дискі бетонды, тасты, шлакоблокты, тротуар плиталарын және кірпішті құрғақ кесу үшін қолданылады. Қондыру диаметрі 22,2 мм бұрыштық тегістеуіш машиналарға орнатылады. Тұрмыстық міндеттерді шешу үшін оңтайлы. Жұмыс ресурсы жоғары болғандықтан, диск қарқынды жұмыс істеуге жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.145 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 125 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996044408 |